Rozvoz vín

  • Víno rozvážíme až k vám domů, zpravidla osobně, a to již od 6 lahví.
  • Jezdíme vždy první úterý v měsíci s vyjímkou měsíce ledna.
  • napiště nám na udvouzvirat@seznam.cz a my vám pošleme podrobné podmínky závozu s objednávkovým formulářem i cenami
  • v případě předchozí domluvy je možno zakoupit víno osobně ve sklepě v Šatově 
  • Věrnostní program - při nákupu vína s sebou evidujeme váš celkový nákup a při výši nákupů nad 20 000 Kč za období od 1.12. 20124 do 31.12.2024 vás pozveme na speciální naučnou degustaci pro 2 osoby ZDARMA. Zde s vámi prokoštujeme naše i jiná zajímavá vína a budeme si o nich povídat, občerstvení v ceně. Termín degustace bude pravděpodobně o víkendu na kopání písku Šaldorf nebo Otevřené sklepy Dobšice.

O našem víně:

Zaměřujeme se na výrobu lahvových vín, připravovaných tradičními metodam s využitím moderních technologií a odborných znalostí. Snažíme se o maximální respekt k přírodnímu materiálu, proto vyrábíme i sladší vína, pokud je na to surovina. Maximálně respektujeme harmonii a vyváženost aromatiky, cukrů a kyselin, kterou nám příroda nadělila. Většina našich vín obsahuje o něco méně akloholu, díky čemuž vynikají výraznou vůní a chutí. Dle vhodnosti odrůdy využíváme metory "Sur lie" - ležení na jemných kvasničních kalech či metody "frizzante."

Všechna naše vína jsou přirozeně ležená tak, aby měla optimální chuť. Proto se přikláníme k prodeji starších ročníků a na mladá vína nijak nespěcháme. I proto jsou naše vína, s přihlédnutím k odrůdě, vhodná v optimálních podmínkách k uchovávání. "Víno chce svůj čas a my mu ho dopřáváme".

Naše aktuální nabídku vín najdete na našem e-shopu https://sklep.udvouzvirat.cz